Danas se održavaju izbori za članove vijeća mjesnih odbora i gradskih kotareva Grada Korčule. Birališta u Račišću, Korčuli, Žrnovu i Čari su otvorena jutros u 7:00 sati a bit će zatvorena u 19:00 sati.

Lajkajte našu facebook stranicu

facebook.com/korcula.online

Rezultate izbora za članove vijeća mjesnih odbora i gradskih kotareva Grada Korčule  pratite uživo od 19 sati.

 

GRADSKI KOTAR SV. ANTUN

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....118

Nositelj: Nenad Pecotić

Lista (SDP).................................................78

Nositeljica: Marija Remić

Nevažeći listići............................................12

 

GRADSKI KOTAR STARI GRAD

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....170

Nositelj: Alan Farac

Lista (SDP).................................................148

Nositeljica: Vinka Lozica

Nevažeći listići............................................5

 

MJESNI ODBOR SV ANTUN - ŽRNOVO

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....24

Nositelj: Marinko Hajdić

Nevažeći listići............................................3

 

MJESNI ODBOR MEDVINJAK

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....41

Nositelj: Dino Graber

Lista (SDP).................................................26

Nositelj: Zlatko Tasovac

Nevažeći listići............................................2

 

MJESNI ODBOR ŽRNOVO

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....141

Nositelja: Frano Jeričević

Lista (SDP).................................................123

Nositeljica: Fani Duhović

Nevažeći listići............................................15

 

MJESNI ODBOR ŽRNOVO - POSTRANA

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....73

Nositelj: Velko Grbin

Lista (SDP).................................................68

Nositelj: Dinko Šegedin

Nevažeći listići............................................

 

MJESNI ODBOR PUPNAT

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....68

Nositelj: Ante Tvrdeić

Nevažeći listići............................................9

 

MJESNI ODBOR KNEŽE

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....41

Nositelj: Paval Šain

Lista (SDP).................................................24

Nositelj: Mario Todorović

Nevažeći listići............................................0

 

MJESNI ODBOR RAČIŠĆE

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....74

Nositelj: Nikola Botica

Lista (SDP).................................................106

Nositeljica: Nika Silić Maroević

Nevažeći listići............................................5

 

MJESNI ODBOR ČARA

 

Koalicijska lista (HDZ, HSS, HSP AS, HSLS)....181

Nositelj: Marin Laus

Lista (SDP).................................................107

Nositelj: Stojan Marelić

GRUPA BIRAČA...........................................74

Nositelj: Mario Krajančić

Reci što misliš!