Nogometaši Jadrana na svojoj su Blatini pred 200-njak gledatelja u izuzetno dinamičnoj utakmici svladali goste iz Vela Luke rezultatom 3:0. Ivica Grbeša svladao je vratara Hajduka 1932 već u 8. minuti. Nakon dvije stopostotne šanse Ivice Grbeše, Dino Pecotić u 22. minuti prekrasnim udarcem sa 20 metara gađa gornji lijevi kut protivničkih vrata. Sa rezultatom 2:0 se otišlo na odmor. U nastavku se Grbeša iskupio za neiskorištene prilike iz prvog poluvremena te u 58. minuti pogađa za konačnih 3:0.

Cup of coffee on saucer

Lajkajte našu facebook stranicu

facebook.com/korcula.online

Jadran je ovom pobjedom izborio finale Kupa skupine Korčula-Lastovo. U finalu će igrati sa BŠK Zmaj koji je rezultatom 3:1 u drugoj polufinalnoj utakmici dobio NK Žrnovo. Utakmica će se igrati u Blatu.

SASTAVI:

NK JADRAN
Vukorepa Ante (V), Milina Mario, Pecotić Ivan, Barišić Marko, Tomić Ivan, Žuvela Ivan (Kunjašić Ljubo - 17 minuta), Pecotić Dino, Mušić Nedo (Salečić Ante - 79 minuta), Grbeša Ivica (Tomić Ivan - 82 minuta), Salečić Mladen (K) (Tomašić Ante - 87 minuta), Marelić Albert (Tomašić Ivan - 74 minuta); Vlatko Antonio (V), Šain Domagoj.

NK HAJDUK 1932
Padovan Toni (V), Stipković Petar, Maričić Ivan (Gugić Goran - 46 minuta), Andrijić Marijo, Škoro Đani, Šeparović Dino (Žuvela Igor - 46 minuta), Berković Bruno (Andreis Gordan - 64 minuta), Mušić Antonio, Padovan Ante, Berković Ante, Andreis Tomislav (K); Milina Duje (V), Šeparović Tino.