U tijeku je natječaj za radno mejsto "VODITELJ POSLOVANJA" u Korčuli. U nastavku pogledajte detalje.

Cup of coffee on saucer

Lajkajte našu facebook stranicu

facebook.com/vijesti.online
  • Prijave na e-mail: info@stupe.hr

VODITELJ POSLOVANJA OBJEKTA (m/ž) – PANSION CONFORT B&B – 1 djelatnik

Opis posla:
- vodi kompletno poslovanje B&B Hotela Pansiona, odnosi s gostima i osobljem,
- vodi brigu o zadovoljstvu gostiju i nalazi načine da ispuni njihove zahtjeve,
- organizira rad kompletnog osoblja
- vodi brigu i održava prodajne kanale objekta (direktna prodaja, internet prodaja, odnos s agencijama),
- gostima pruža informacije o uslugama objekta i partnera kao i upute vezane za boravak i razgledavanje
- vodi brigu o poslovanju s partnerima pružatelima ostalih usluga i dobavljačima,
- pruža punu potporu gostima za vrijeme boravka u objektu

Uvjeti:
- obrazovanje/stručna osposobljenost/kvalifikacija za obavljanje traženih poslova
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- SSS / VSS turističkog smjera
- osoba sa minimalno 12 mjeseci radnog iskustva u hotelima više kategorije
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu , prednost poznavanja drugog svjetskog jezika

Što nudimo:

-atraktivna primanja, bonus shema sudjelovanje u dobiti objekta
- smještaj i 2 obroka (ručak/večera) osigurani
- plaćene putne troškove (ukoliko radnik putuje na posao)

Vrsta zaposlenja: stalno zaposlenje

Prednost imaju osobe s prebivalištem na području Grada Korčule

UVJETI

Traženo iskustvo osoblja

Iskustvo do godinu dana

Educiranost osoblja

Kvalificirana osoba

Potrebna vozačka dozvola

Nije potrebna

Znanje stranih jezika

Engleski, poželja drugi svjetski jezik

Dodatna znanja i vještine

Računalna pismenost Word, Excel, Web, Programi potpore u prodaji, Komunikacijske sposobnosti, spremnost na timski rada, savjesnost i točnost.

OSTALO

Osiguranost smještaja

Smještaj osiguran po potrebi

Naknada za prijevoz

DA

Hranarina

DA

Reci što misliš!